celebrity a marihuana

Známe osobnosti a marihuana #1

.lifestyle
Komentáre

Známe osobnosti a marihuana aj vďaka týmto osobnostiam, vďaka ich dosahom a sledovanosti padá na marihuanu, ako takú svetlejšie svetlo. Pred marihuanou zatvára mnoho ľudí oči a vnímajú ju stále v negatívnom zmysle a považujú ju za zlo. V druhom prípade sú tu ľudia, ktorí sa rozhodli otvoriť myseľ a nebyť zaujatí. Medzi týmto ľuďmi sa nachádza aj mnoho celosvetovo známych osobností, ktorí majú k marihuane pozitívny vzťah. Medzi tieto známe osobnosti patria :

Snoop Dogg

 

Známe osobnosti a marihuana, kto iný by sa mal nachádzať v tejto kategórií ako OG, samotný krstný otec rapu a zrejme najväčšia celebrita a propagátor húlenia medzi celebritami v Holywoode a zrejme aj na svete. V portfóliu jeho značky nájdeš vaporizéri, bongá, vape-pens a samozrejme aj strains posvätené jeho menom. Snoop, ktorý je na scéne už skoro 30 rokov dokázal zostať relevantným aj po tak dlhej dobe vďaka evolúcii jeho hudby, ktorá je už za tie roky značne pozmenená, ale stále obľúbená a uznávaná fanúšikmi a kritikmi. Čo v jeho tvorbe naďalej zostáva je jeho legendárny vzťah k Mary Jane, je to už viac-menej jeho trademarkom, stačí si spomenúť na väčšinu jeho trackov, prípadne jeho album pod pseudonymom Snoop Lion alebo jeho postavy v Hollywoodskych filmoch. Dúfajme, že táto legenda nás bude ešte tešiť svojou tvorbou, zmyslom pre humor a pozitívnym postojom k životu ešte dlhé desaťročia.

Počet sledovateľov na instagrame : 60 miliónov followerov.

Filmografia : Snoop Dogg

 

 

 

Seth Rogen

 

Najobľúbenejší „týpek od vedľa“ Hollywoodu, Sethova kariéra vystrelila strmo hore po roku 2003, keď sa z komika stal herec, neskôr scenárista, producent a dokonca aj režisér. Seth a jeho postavy majú často jednu rovnakú záľubu v každom snímku – je ňou marihuana, ktorú propaguje a netají sa jej užívaním od začiatku svojej kariéry. Vďačí jej vlastne za všetko vo svojom živote, v roku 2019 spustil svoju značku pre stonerov, nechýba v nej príslušenstvo ani vlastné odrody. Skrz jeho obrovský dosah sa snaží niečo vrátiť aj spoločnosti a angažuje sa v mnohých dobročinných organizáciách, so svojou manželkou založili Hilarity for charity, vďaka ktorej pomáhajú finančne rodinám, ktorých zasiahla Alzheimerova choroba.

Počet sledovateľov na instagrame : 8,9 miliónov followerov.

Filmografia : Seth Rogen

 

 

Matthew McConaughey

 

Matthew už vo svojej prvej úlohe vo filme Dazed & confused hral človeka veľmi podobného sebe a svojmu uvoľnenému štýlu surférskeho huliča od vedľa. Nikdy sa netajil svojou náklonnosťou k marihuane a jej užívaniu takisto ako jeho kamarát Woody Harrelson. Jeho odpoveď, ktorá sa stala priam kultovou v spojení s jeho osobou: „Alright, alright, alright!“, nemohol ani vymyslieť s čistou hlavou. Snoop Dogg, ktorý je tiež jeho veľkým priateľom mu vzdal hold výrokom, že je najlepším rapperom na planéte. Za zmienku stojí isto aj jeden z jeho posledných novších filmov, v ktorom si zahral hlavnú úlohu : The Gentlemen

Počet sledovateľov na instagrame : 5,4 milióna followerov.

Filmografia : Matthew McConaughey

 

 

Woody Harrelson

 

Obľúbený texasan je roky známy ako veľký milovník cannabisu, v minulosti sa mu nevyhýbali rôzne konflikty so zákonom kvôli jeho záľube v parties. Je o ňom známe, že je obrovský živel na každej zábave, o jednej svojej prehýrenej noci natočil veľmi unikátny film natočený na jeden záber – Lost in London. Marihuane holdoval skoro 30 rokov a posledné 4 roky sa rozhodol svoj koníček obmedziť, jeho názor na stoner culture sa však nemení, zostáva popredným propagátorom a podporovateľom, takisto členom organizácie pracujúcej na reforme a legalizácii marihuany v USA. Strain, ktorý bol pomenovaný na jeho počesť sa volá Woody Kush.

Počet sledovateľov na instagrame : 2,2 milióna followerov.

Filmografia : Woody Harrelson

 

Rihanna

 

Do kategórie známe osobnosti a marihuana spadá tak isto kráľovná popu a R&B je tiež dlhoročnou podporovateľkou a členkou stonerskej komunity. Jej záľuba sa začala prepierať na verejnosti v roku 2010, keď nedopatrením pri pálení weedu na hotely spustila požiarny alarm. Po tejto udalosti už svoju náklonnosť vôbec neskrývala, naopak veľmi otvorene propagovala marihuanu všetkými možnými jej dostupnými prostriedkami – od módy, cez covery jej albumov a rôzne umelecké zábery až po sociálne siete. Istý čas sa hovorilo o spustení jej novej značky „MaRihanna“ , ale neskôr to odmietla ako klebetu.

 

zname osobnosti a marihuana - Rihanna

 

 

Známe osobnosti a marihuana, ďakujeme obom ! V následujúcom článku, ktorý máme pri Vás pripravený, predstavíme ďalšie známe osobnosti, ktoré majú veľmi pozitívny vzťah ku konope.

#simplyhigh

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.