policia kontrola

Mladý muž sa priznal, že vo svojom aute vezie 2 kilá sušenej marihuany

.legal
Komentáre

Pri policajnej kontrole koncom októbra zastavili 25 ročného Patrika na aute Renaul Scenic.

 

Policajti muža odstavili krátko po polnoci pri hraničnom priechode medzi obcou Sedoměřice a mestom Skalica.

 

marihuana vo vreci

 

Pri kontrole sa im muž priznal, že vo svojom aute vezie na zadnom sedadle takmer dvojkilové igelitové vrece plné sušenej marihuany, ktoré im dobrovoľne aj vydal.

 

marihuana v aute

 

Okrem neho mal Seničan pri sebe aj menšie igelitové vrecúško a plechovú nádobku s rovnakým obsahom. Policajti všetko zaistili a poslali na expertízu do Bratislavy. Výsledky boli prekvapujúce.

 

policajna kontrola marihuana

 

Mladý muž prevážal v aute množstvo, z ktorého by sa dalo vyrobiť viac ako 3500 bežných dávok marihuany. Na čiernom trhu by za toto množstvo mohol zinkasovať viac ako 17 000 €. ( Ako, ale pozerám na ten pľev, tak to mi nejako nevychádza )

 

renault scenic

 

Vyšetrovateľka obvinila Patrika z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Muž je stíhaný na slobode a za spáchaný skutok mu hrozí trest odňatia slobody na 1015 rokov.

 

Zdroj : Polícia Slovenskej republiky

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

štúdium konope

Španielsko ako priekopník v poskytovaní štúdia o konope

Za posledné desaťročie sa konopný priemysel radikálne zmenil. Desiatky spoločností, spojených s touto rastlinou, fungujú v mnohých krajinách úplne legálne, čím sa v rozvíjajúcom sektore vytvárajú tisíce nových pracovných miest. Je to rovnako skvelá príležitosť pre vedcov, či fanúšikov konope, ktorí sa z tajných prevádzkovateľov stali kľúčovými hráčmi v tomto odvetví.

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.