jointy zadarmo

V Michigane rozdávajú zaočkovaným zákazníkom jointy zdarma

.health
Komentáre

Predajňa s konope v Michigane dostala geniálny a nevídaný nápad ako motivovať ľudí k očkovaniu. Každému kto podstúpil očkovanie ponúkajú konope na účet podniku zdarma.

 

Covid sem, covid tam, lockdown za lockdownom, štatistika, čísla, rúška, už každému z toho šiši na hlavu po celom svete. Máme tu, ale jeden skvelý zelený príbeh, ktorý stojí za povšimnutie.

 

Predajňa GreenHouse v meste Walled Lake prišla s akciou Pot for Shots – vo voľnom preklade ,, trávičku za včeličku”. Ja osobne by som ju nazval Coweed-420, ale aj pot for shots sa mi páči. Snahou predajne je zvýšiť rýchlosť zaočkovania u čo najväčšom počte ľudí, aby sa Spojené štáty mohli priblížiť k potrebnej kolektívnej imunite. V predajni stačí iba ukázať potvrdenie o tom, že ste sa nechali zaočkovať a za svoje zásluhy dostanete predbaleného jointa zdarma.

 

,, Našim cieľom je zvýšiť povedomie o tom, ako je nesmierne dôležité očkovanie proti vírusu covid-19, pretože je to náš spoločný boj proti tejto hrozivej pandémií”, uviedol majiteľ predajne Jerry Millen.

 

predajňa greenhouse v walled lake

 

Snaha o návrat do normálu

 

,, Akcia má ukázať, že sme skutočné odhodlaní pomôcť komunite vrátiť sa spať do normálu. Podporujeme bezpečné a zodpovedné užívanie konope a dúfame, že to bude začiatok konca tejto zákernej pandémie”.

 

Okrem toho, že sa jedná o veľmi vtipný spôsob, ako do predajne vďaka predbalenému brčku priviesť nových zákazníkov, ktorí špeciálnu ponuku dozaista ocenia, akcia v sebe skrýva tiež hlbší zmysel a vysiela dôležitú správu.

 

Zdravotníci sú veľmi znepokojení, pretože počet ľudí, ktorí spochybňujú spoľahlivosť vakcíny stále rastie, tak isto aj množstvo konšpiračných teórií. Pokiaľ populáci nepodarí dostatočne preočkovať, pandémia tu s nami bude dlhšie, ako si myslíme. Zvyšovať sa môže aj šanca vzniku nových mutácií vírov, ktoré by mohli byť ešte nebezpečnejšie. Prípad takej mutácie už koniec koncov existuje.

 

vakcína covid 19

 

V Michiganu sú teraz očkovaní pracovníci v prvej línií, ktorí sú usprednostňovaní, medzi ktorých patria napr. zdravotníci. Vakcína je prednostne podávaná tiež seniorom a ľuďom s niektorými chorobami. Zbytok obyvateľov sa dostane k vakcíne počas nadchádzajúcich mesiacov.

Je jasné, že akcia Pot for Shots nepredsvedčí dostatočné množstvo ľudí, ktorí sa prídu kvôli jointu zaočkovať, ale každý kto sa vďaka tejto akcii príde zaočkovať sa počíta.

 

zdroj : magazin-legalizace.cz

 

#simplyhigh

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

snoop dogg a wiz khalifa

Toto sú odrody, ktoré denne konzumujú legendy Snoop Dogg, Wiz Khalifa a ….

Jedna z pozitívnych vecí na tráve je tá, že aj najlepšie kmene/odrody sú cenovo dostupné. Pokiaľ by ste chceli vyskúšať napr. obľúbené jedlo šéfkuchára Chordona Ramsaye alebo kvalitné červené víno sommeliera Michaeala Broadbenta Vaša peňaženka bude isto o pár stoviek eur ľahšia. Čo, ale ak by ste sa rozhodli vyskúšať obľúbené druhy modelov Snoop Dogga alebo Wiz Khalifu ?

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.