snoop dogg a wiz khalifa

Toto sú odrody, ktoré denne konzumujú legendy Snoop Dogg, Wiz Khalifa a ….

.lifestyle
Komentáre

Jedna z pozitívnych vecí na tráve je tá, že aj najlepšie kmene/odrody sú cenovo dostupné. Pokiaľ by ste chceli vyskúšať napr. obľúbené jedlo šéfkuchára Chordona Ramsaye alebo kvalitné červené víno sommeliera Michaeala Broadbenta Vaša peňaženka bude isto o pár stoviek eur ľahšia. Čo, ale ak by ste sa rozhodli vyskúšať obľúbené druhy modelov Snoop Dogga alebo Wiz Khalifu ?

 

Nie len, že sú tieto odrody vo svete cenovo prístupné, ale vďaka týmto rapovým legendám sú recenzie verejnosti ľahko dostupné.

 

Snoop Dogg

Určite je ťažké vybrať iba jeden obľúbený kmeň Snoop Dogga. Z viacerých jeho favoritov sa v rozhovoroch opakovali odrody : AllSaints OG, Herijuana, Grandaddy Purple, Girl Scout Cookies – jedná sa californskú špičku medzi odrodami. Na záver samozrejme medzi jeho obľúbencov patrí jeho vyšlachtená odroda Snoop Dogg OG, ktorá sa vyvíjala, aby mala, čo najpodobnejšie vlastnosti legendárnej odrody OG Kush.

 

snoop dogg a tráva

Wiz Khalifa

Pokiaľ je na svete ešte niekto, kto dokáže toho skonzumovať toľko ako Snoop Dogg, tak je to rozhodne Wiz Khalifa. Wiz do značnej miery urobil kariéru rapovaním o tráve. Podľa štatistík je jeho tvorba až 70 % o láske k tráve. Nieje teda divu, že jeho obľubený strain je Khalifa Kush, ktorý nechal pomenovať po sebe. Bohužiaľ je jediný kto má prístup k tomuto kmeňu. Jeho druhý najobľúbenšjí model je legenda OG Kush.

 

wiz khalifa a tráva

 

Alchemist

Aby sme nezavádzali, Alchemista je producent a nie rapper. Pracoval s menami ako Prodigy, CurrenSy, Odd Future´s Domo Genesis a mnoho ďalších a je tak isto Eminemovým oficiálnym Djom. Tak isto ako Snopp, tak isto má rád Skautky. Girl Scout Cookies je niekoľko násobná víťazka Cannabis Cupov. Alchemist : ,, Fajčite tento kmeň, pokiaľ sa chcete cítiť šťastný a euforický.” Je to hybrid, ktorý Vás nenechá veľmi unaveného.

 

alchemist producent

 

Killer Mike

Je známy väčšinou svojou prácou v skupine Run The Jewels a zároveň je známy aj svojim politickým aktivizom. V rozhovore pre Blare Magazin uviedol :,, keď žijem v Kanade fajčím Jacka Herrera. Po návrate domov do štátov si vždy dám rád model Diesel.”

 

killer mike rapper

 

zdroj : herb.co

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.