Murder mountain

Seriál Murder Mountain na Netflixe

.lifestyle
Komentáre

Seriál Murder Mountain z dielne Netflixu mapuje neuveriteľné príbehy na základe skutočných udalostí.

Hodnotenie CSFD : 72 %

Čo nastáva, keď sa Váš vysnívaný kalifornský sen obráti na Vašu najhoršiu nočnú moru? Mnoho ľudí, si myslí, že nájde svoje bohatstvo a oslobodenie od systému a bude môcť viesť nezávislý život. Akú skutočnú cenu ale budú musieť ľudia zaplatiť za túto nevedomosť, ak sa rozhodnú zamieriť do okresu Humboldt ? To všetko mapuje 6 epizód seriálu Murder Mountain. Oblasť známa ako ALDERPOINT a prezývaná “Murder Mountain” (vraždiaci hora) totiž nie je len hornatá a rozľahlá časť Kalifornie, ale hlavne svojrázny a surreálny kraj.

murder_m

Zdroj : https://www.vice.com/en_us/article/jmbpvy/the-us-weed-growing-town-dreading-weed-legalisation

Seriál Murder Mountain sleduje osudy legálnych a tiež nelegálnych marihuanových farmárov a odhaľuje všetky stránky zákutia tohto biznisu. Zároveň ukazuje lokálnu históriu marihuany a ,, trimigrantov „ – ľudí, ktorí sa tam schádzajú, aby si spracovali svoju úrodu.

murder_mountain

Zdroj : https://www.reuters.com/article/us-usa-marijuana-growers-idUSKCN1240AF

Jedného dňa zmizne Garret Rodrigues, 29 ročný muž, ktorý sa tiež rozhodol pokúsiť sa nájsť svoj zlatý sen v Humboldt County. Seriál sa rozhodol vydať po stopách jeho zmiznutia. Celý seriál nájdete : Netflix, Morder Mountain

Za zmienku určite stojí aj celosvetovo známa seedbanka Humboldt seeds Organization, ktoré svoje vyšľachtené konopné semená balí do krásneho sekvojového dreva. Katalóg odrôd ako OG Kush, Mango Sapphire, Green Crack, Lemon Juice Express si môžete prezrieť celý tu :

pineapple_skunk

 

V prípade ak Vás tip na seriál zaujal, neváhajte nazrieť do zoznamu 11 najlepších vecí súvisiacich s marihuanou na netflixe. 

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.