wiz-khalifa-dom

Wiz Khalifa ukázal svoj skromný príbytok v L.A za 4.6 miliónov dolárov

.lifestyle
Komentáre

Wiz Khalifa prijal pozvanie spoločnosti Architectural Digest do OPEN DOOR.

 

Celosvetovo známy a uznávaný umelec Wiz Khalifa, vlastným menom Cameron Jibril Thomaz sa rozhodol prijať pozvanie do OPEN DOOR a svojím fanúšikom umožnil nahliadnuť do jeho súkromia a života.

 

Ukázal svoj skromný príbytok v hodnote 4,6 milóna dolárov v L.A. Fanúšikovia, teda dostali možnosť vidieť jeho celý príbytok, bazén s krásnym výhľadom, štúdio, autá, jeho hraciu ( chillovaciu miestnosť ) a to čo jeho mnohých fanúšikov ( teda aspoň minimálne nás ako jeho fanúšikov ) špeciálne zaujímalo – jeho ,, HIGHLIFE ” kútik.

 

Prajeme Vám príjemné pozeraníčko – Open door Wiz Khalifu má už 45 mil. zhliadnútí.

 

Wiz Khalifa OPEN DOOR :

 

Kto by mal chuť vidieť sériu fotografií a celé interview s Wiz Khalifom, môže pokračovať v následujúcom odkaze : open door wiz khalifu

 

A koho zaujíma akú obľubené odrody tohto umecla, stačí nazrieť do nášho článku o legendách a ich obľúbených odrodách.

 

 

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Filmy o marihuane na netflixe

Filmy o marihuane na Netflixe

Filmy o marihuane vždy bola a vždy bude zaujímavý téma. Keďže nám začínajú sviatky kombinované s lockdowníkmi rozhodli sme sa Vám pripraviť zoznam z Netflixu, od klasických stonerských komédií až pod dokumenty, ktoré sa odohrávajú v strede konopnej reformy.

snoop dogg a wiz khalifa

Toto sú odrody, ktoré denne konzumujú legendy Snoop Dogg, Wiz Khalifa a ….

Jedna z pozitívnych vecí na tráve je tá, že aj najlepšie kmene/odrody sú cenovo dostupné. Pokiaľ by ste chceli vyskúšať napr. obľúbené jedlo šéfkuchára Chordona Ramsaye alebo kvalitné červené víno sommeliera Michaeala Broadbenta Vaša peňaženka bude isto o pár stoviek eur ľahšia. Čo, ale ak by ste sa rozhodli vyskúšať obľúbené druhy modelov Snoop Dogga alebo Wiz Khalifu ?

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.