Dave Hodges

Konopný pacient z Kalifornie Dave Hodges vyhral svoj prípad v Českej republike !

.legal
Komentáre

Dave Hodges ( 36r ) je konopným pacientom, podnikateľom a aktivistom, ktorý každoročne prichádza do Prahy na konopný veľtrh Cannafest za svojími českými priateľmi. Ako registrovaný pacient si vozí so sebou z Kalifornie aj svoj liek a tu začína príbeh tohto prípadu. 

Príbeh v skratke :

 

V roku 2016 mu na výstave zabavila polícia českej republiky jeho liek ( konope ). Dave bol striktne proti, odmietol zaplatiť pokutu a rozhodol sa, že bude svojich 18 gramov liečivého konope z Kalifornie požadovať späť. Spor došiel až k súdu.

 

Po 4 rokoch, minulý mesiac ( november 2020 ) mu bolo oznámené, že Najvyšší súd rozhodol v jeho prospech – Nie je vinný. Bol to výsledok, za ktorý bojoval a dúfal celé 4 roky. Je jeho ľudským právom mať prístup k jeho liekom v Českej republike.

 

dave hodges tráva

 

Odteraz ak ste registrovaný pacient na liečbu s konope z ktorejkoľvek časti sveta, lieky si môžete priniesť so sebou do Česka.

 

Jeho právnik pracuje ešte na detailoch, ale jeho plánom je darovať všetky peniaze, ktoré dostane do českého fondu zdravotnej marihuany, ktorý sa bude používať pre každého kto bude mať problémy s lekárskou marihuanou v Českej republike.

 

Zdroj : FB Dave Hodges

 

Neprehliadnite náš nový ebook so zľavovými kódami do 8 zelených eshopov úplne zdarma !

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

štúdium konope

Španielsko ako priekopník v poskytovaní štúdia o konope

Za posledné desaťročie sa konopný priemysel radikálne zmenil. Desiatky spoločností, spojených s touto rastlinou, fungujú v mnohých krajinách úplne legálne, čím sa v rozvíjajúcom sektore vytvárajú tisíce nových pracovných miest. Je to rovnako skvelá príležitosť pre vedcov, či fanúšikov konope, ktorí sa z tajných prevádzkovateľov stali kľúčovými hráčmi v tomto odvetví.

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.