E-booky

Malý slovník veľkého growera

Každý z nás už v živote s niečim začínal. A každý vie, že začiatky bývajú ťažké. Aby sme uľahčili vaše záhradnícke začiatky, rozmýšľali sme, kde by sme mali začať. Po dlhých poradách sme sa zhodli na tom, že základné vedomosti sú úplne najpodstatnejšie. Takže aby ste si neplietli dojmy s pojmami, našli a pripravili sme pre Vás dokonalý slovník pre zahradkára, ktorý vysvetľuje pojmy používané pri pestovaní v interiéri, ale aj exteriéri, a mal by ich poznať aj každý znalec konope…

Stiahnuť

Ako pestovať marihuanu pestovanie marihuany návod grower

Správny výber semien

Na svete existuje len veľmi málo rastlín, ktorým sa rovnako dobre darí vonku na záhrade, alebo vo vnútri. Medzi ľuďmi je rozšírené, že záhradníctvo je len sezónna záležitosť, ale starostlivosť o záhradu sa po skončení sezóny nekončí. Práve naopak. Aby sa vaša úroda zväčšovala a starostlivosť o záhradu bola jednoduchšia, je potrebné sa o ňu starať počas celého roka. Na to, aby sme sa mohli o záhradku starať počas celého roka efektívne, je nutné poznať celú radu základných záhradníckych techník, ktoré Vám postupne priblížime v ďalších e-bookoch. V tejto knihe sa zameriame na základné faktory, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri správnom výbere semien. Ktorú odrodu si zvoliť a ako rozpoznať kvalitné semena od tých nekvalitných.

Stiahnuť

Ako na klíčenie?

Pred tým, ako sa nám do rúk dostanú kopy krásnych a šťavnatých šišiek, je pár pestovateľských krokov, ktoré zberu predchádzajú. Ak neviete správne naklíčiť semená, nemôžete plánovať zber a bohatú úrodu. Doprajte svojim semienkam dokonalý štart ich života a prečítajte si náš návod “Ako na klíčenie?” ,kde si postupne objasníme všetky potrebné kroky a uvedieme najpoužívanejšie metódy.

Začnime však pekne od začiatku a povedzme si, čo to vlastne klíčenie je. Semienko vzniká na oplodnenej rastline a pri jej dozrievaní vypadne z obalu. Semená sú zvyčajne veľmi odolné a dokážu prežiť mráz aj vyššie teploty. V takýchto extrémnych podmienkach však nemusia prežiť semená teplomilných rastlín. Preto neodporúčame skladovanie konopných semien v mrazničke, alebo ich vystavovať príliš veľkým teplotám.

Stiahnuť

zľavové kupóny

E-book so zľavovými kupónami

Asi ako každý, aj my sme v živote riešili dilemu ako potešiť priateľa, priateľku, rodinného príslušníka, predovšetkým každého priaznivca konope originálnym darčekom, ktorý by potešil. Alebo si len tak spraviť radosť sám sebe. Preto sme dali hlavy dokopy a vznikol skvelý nápad – ako prvý Vám prinášame ebook plný výhod so zľavovými kódmi do viac ako zelených 8 eshopov. Zároveň sme chceli aj podporiť slovenských a českých podnikateľov v tomto segmente, obzvlásť v tomto náročnom období a zabili sme dve muchy jednou rannou – opäť raz ! Nakúpiš, vybavíš, podporíš, ušetríš ! Nájdete tu zľavové kódy na oblečenie, fajčiarske potreby, konopnú kozmetiku, konopné potraviny, cbd oleje, hnojivá, konopné semená. Stiahnite si ebook a užite si nakupovanie plné s exkluzívnymi výhodami. S partnermi Vám ďakujeme, že podporujete rozvoj podnikania v tejto oblasti.

Stiahnuť

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.