dresy ajax amsterdam

Ajax Amsterdam predstavil tretiu sadu dresov

.lifestyle
Komentáre

Nové dresy Ajax Amsterdam : Niekoľko týždňov dozadu prenikli na internet fotky novej sady dresov pre nasledujúcu sezónu 2021/2022 a fanúšikovia reggae music by mali začať chystať peňaženky.

 

Amsterdam – kultové mesto pre turistov z celého sveta hlavne pre svoju otvorenú politiku voči marihuane, vychýrené červené štvrte a nespočet nádherných zákutí mesta. O tom aký má právny status Holandsko k marihuane si môžete prečítať v našom článku zoznam krajín v Európe kde je marihuana legálna. Ak ste pravý futbalový fanúšik, tím Ajaxu musíte prinajmenšom uznávať, pretože politika založená na výchove mladých talentov v špičkových futbalistov a reprezentantov tímových farieb je v dnešnom svete futbalu unikátna.

 

Dresy Ajaxu Amsterdam, sezóna 2021/2022

 

Niekoľko týždňov dozadu prenikli na internet fotky novej sady dresov pre nasledujúcu sezónu a fanúšikovia reggae music by mali začať chystať peňaženky. Zrejme nestrelíme vedľa ak v predstihu povieme, že máme dočinenia s najkrajšou sadou športových dresov za posledných niekoľko rokov.

 

dres ajax amsterdam reggea

 

dresy ajax amsterdam

 

Je verejne známe, že kráľ reggae Bob Marley bol veľkým futbalovým nadšencom, túto hru zbožňoval a zhodou okolností jedna z jeho najväčších klasík „Three little birds“ sa stala od roku 2008 hymnou Ajaxu Amsterdam. Jeho syn Ky-mani Marley niekoľkokrát aj vystúpil s nesmrteľným hitom svojho otca a sám sa radí medzi fanúšikov Amsterdamského klubu.

 

Zimomriavky : 

 

Kritická verejnosť vníma futbalových fanúšikov obecne ako násilníkov a rasistov. Treba dodať, že v mnohých prípadoch oprávnene. Ajax Amsterdam touto sadou dresov vzdal hold svojej histórii, reggae culture a hlavne tolerancii, ktorá je úzko spätá s mestom a Holandskom ako takým. Futbal je celospoločenským fenoménom a krásnou hrou, ktorá spája všetkých ľudí na planéte odhliadnuc od národnosti a farby pleti.

 

#simplyhigh

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.