Filmy o marihuane na netflixe

Filmy o marihuane na Netflixe

.lifestyle
Komentáre

Filmy o marihuane vždy bola a vždy bude zaujímavý téma. Keďže nám začínajú sviatky kombinované s lockdowníkmi rozhodli sme sa Vám pripraviť zoznam z Netflixu, od klasických stonerských komédií až pod dokumenty, ktoré sa odohrávajú v strede konopnej reformy.

 

Najlepšie filmy a seriály súvisiacie s marihuanou na Netflixe.

 

Predtým než sa pústíme do bohatého zoznamu plného zábavy a edukatívnych vložiek radi by sme Vám k filmu odporúčili parťáka papieriky Ubalgin 420. S využitím zľavového kódu SH420 pri nákupe získate zľavu 20 % na celý nákup.

 

papieriky Ubalgin 420

 

Filmy o marihuane, poďme na ten zoznam :

 

Filmy o marihuane na netflixe

 

Super High Me ( 2008 )

Super High Me je komediálny dokument o tom, čo sa s vašim organizmom stane pri 30 dňoch abstinencie od fajčenia a tak isto po 30 dňoch každodenného húlenia. Jedná sa o ,,konkurenciu” pre dokument Morgana Spurlocka Super Size Me z roku 2004.

CSFD : 57 %

 

Dough ( 2016 )

Starý žid Nat Dayan vlastní rodinnú pekáreň, ktorú zdedil po svojom otcovi a ten zase po jeho otcovi. Aj napriek pár lojálnym zákazníkom biznis prestáva rozkvivať, čo sa však náhle zmení akoby švihnutím čarovného prútika po tom, čo Nat zamestná mladého moslimeského učňa v núdzi Ayyasha Habimamu. Ten totiž svojou nepozornosťou vysype marihuanu do cesta, ktoré sa práve miesilo na čerstvé vianočky. Obrat pekárne zázrakom vyletí raketovou rýchlosťou cez noc nahor.

CSFD : 55 %

 

 

Rolling Papers ( 2015 )

S legalizáciou marihuany v Colorade začal ,,green rush” a The Denver Post bol hlavným mediálnym výstupom v strede toho všetkého. dokument zaznamenáva ako sa The Denver Post stal prvým denníkom, ktorý mal prvú sekciu zameranú na konope so špecializovaným redaktorom, tím zamestnancou a nezávislých autorov.

 

 

 

Half Baked ( 1998 )

CSFD : 61 %

Túto klasiku nebudeme ani opisovať, pretože tú by mal vidieť už dávno každý priaznivec konopnej rastliny. Vo  filme o marihuane Half Baked sa objaví aj samotný Snoop Dogg, ktorý si vo filme zahral krátku scénu. Kto ešte nevidel túto oddychovečkú hop šup do toho.

 

 

Joe Rogan “Triggered” ( 2016 )

CSFD : 81 %

V priamom prenose v San Francisku prichádza veteránský komik Joe Rogan, ktorý divákom zdeluje, že je “high as fuck” ( zhulený jako prase ) čo je pre nich príjemná vec. Prvých 5 minút špeciálu je nutnosťou vidieť ich pre každého.

 

Disjointed ( 2017 )

CSFD : 64 % ( ja osobne by som dal tomuto seriálu 90 % )

Disjointed je situáčná komédia Netflixu. Hraje tu Kathy Bates ( Misery ) ako majiteľku obchodu s konope, ktorá je stredom celej show. Seriál je plný humoru, ktorý prináša vášeň pre život a lásku a konope na svetlo. Za úspechom seriálu stojí bistrý scénar, ktorý hladko spojuje fakta o konope a kultúru.

 

 

Mac & Devin Go To High School ( 2012 )

CSFD : 56 %

V tomto komediálnom filme o marihuane, Mac ( Snoop Dogg ) je prvotriedny dealer na strednej škole N. Hale High. Devin ( Wiz Khalifa ) je študentské eso s veľkou budúcnosťou, ktorý je odhodlaný dostať najlepšie známky a štipendium a Mac ráta s plánom, že vďaka nemu konečne odmaturuje. Není nad to spojiť znalosti s chemie s dealovaním marihuany. Čo viac očakávať od filmu kde spolu hraje Snoop Dogg a Wiz Khalifa ? 🙂

 

 

Cooked with Cannabis ( 2020 )

CSFD : 63 %

Reality show, v ktorej sa kuchári môžu pretrhnúť, aby si moderátori a špecialny hostia mohli fičať na nóbl dobrotách z konope, tak kuchári používajú rastliny, nálevy s THC a omáčky s CBD.

 

Game Over, Man ! ( 2018 )

CSFD : 47 %

Ďalší ,, praštěný ” film, ktorý Vás určite rozosmeje aj napriek tomu, že film nieje striktne o marihuane. Alexxx ( Adam Devine), Darren ( Anders Holm ) a Joel ( Balek Anderson ) sú traja nie moc úšpešný priatelia, ich snom je vytvoriť celosvetovo známu počítačovú hru, realita je zatiaľ taká, že sa živia ako upratovači v 5* luxusnom hotely. Všekto sa zmení, keď budovu, v ktorej pracujú napadnú teroristi. Trojica okamžite vycítí, že toto by mohla byť ich šanca k úspechu.

 

The Package ( 2018 )

CSFD : 53 %

4 partáci ( teenegari ) sa rozhodnú ísť na jarné prázdniny na tábor a nešťastná náhoda spustí závod s časom o záchranu toho najcennejšieho čo ich kamarát má. Trošku absurdné, ale jedná sa o jeho penis.

 

Rick & Morty ( 2013 )

CSFD : 91 %

Rick & Morty patrí medzi tie známejšie kreslené seriály. Aj napriek tomu, že tento seriál nesúvisí s marihuanou, ich dobrodružstvá, do ktorých sa Rick pustí so svojím vnukom Mortym Vás prevedú nepredstaviteľnými svetmi, ktoré niekedy môžu dávať zmyseľ iba, keď je človek high. Preto sa tento titul nachádza na zozname, aj keď tam nie je príbeh spojený s tematikou marihuany, ale preto, že pri jeho sledovaní je high stav zážitok, ktorý otvára myseľ do úplne nových a iných rozmerov. 

Veríme, že tieto filmy o marihuane Vás zabavia a vyplnia príjemne Váš voľný čas a príjemne si pri nich oddýchnete.

Zdroj : herb.co

Komentáre k článku

avatar
  Subscribe  
Notify of

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho SimplyHigh newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta cannabisu.